مهاجرت تحصیلی به انگلیس

تحصیل در انگلیس

مهاجرت تحصیلی به انگلیس یکی از انواع روش های مهاجرتی پرطرفدار می باشد. انگلستان یکی از چند کشور برتر دنیا از لحاظ امنیت، کیفیت تحصیل و سرمایه گداری است. بی شک یکی از راه های اصولی و بنیادی مهاجرت به این کشور مهاجرت تحصیلی به انگلیس می باشد.

مزایای مهاجرت تحصیلی به انگلیس

از مزایای مهاجرت تحصیلی به انگلیس می توان به مواردی چون : کیفیت سیستم اموزشی و اعتبار مدارک بین المللی
دوره تحصیل کوتاه (هر مقطع حداقل یک سال کمتر از دیگر کشورها می باشد به طور مثال دوره لیسانس ۳ ساله است)
امکان دریافت ویزای کاری پس از اتمام ویزای تحشیلی ( میتوان در کنار تحصیل مشعول به کار شد)
پذیرش دانشگاه های معتبر جهانی بدون آزمون
امکان داشتن همرا با توجه به شرایط سنی
و.‌..

مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی به انگلیس مانند هر کشور دیگری دارای مراحلی چون اپلای دانشگاه و کالج، تمکن مالی و دریافت ویزای تحصیلی است. توجه داشته باشید تمامی مراحل دارای هزینه های خاص خود هستند.
● قدم اول باید اپلای دانشگاه یا کالج مورد نظر بسته به شرایط سنی و تحصیلی انجام شود.پس از دریافت پذیرش شما نامه ای تحت عنوان CAS (Confirmation of Acceptance for Studies) دریافت خواهید کرد.
● قدم دوم باید نسبت به دریافت ویزای تحصیلی انگلیس اقدام نمایید. نام ویزای تحصیلی انگلیس Tier4 است که متناسب با سن و دوره تحصیلی متقاضی به دو صورت زیر است:
ویزای Tier 4 General : ویزای Tier 4 جنرال برای افراد از سن 17 سال و 6 ماه به بالا می باشد.
ویزای Tier4 Child : افراد با سن کمتر از 17 سال و 6 ماه برای ویزای Tier4 child می توانند اقدام کنند.
● قدم سوم پرداخت هزینه ویزا تحصیلی انگلستان می باشد. هزینه مهاجرت تحصیلی به انگلیس هزینه ۳۲۸ پوند در نطر گرفته شده است. این در صورتی است که شخص درخواست دهنده مدارک اثبات تمکن مالی که برای یک سال 7,200 الی 9 هزار پوند (حدود ۱،۰۰۰ پوند برای هر همراه اضافه می شود) را ارایه دهد.
مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به انگلیس
برای دریافت ویزا تحصیلی انگلیس نیاز به مدارکی است که حاصل تلاش چند ساله شما می باشد.

بنابراین گرفتن ویزای تحصیلی منوط بر برنامه ریزی گدشته شما و کسب مهارت های لازم است. در واقع ب ای مهاجرت تحصیلی نمی توان یک شبه اقدام کرد. مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به انگلیس به شرح زی است :
انگیزه‌نامه
توصیه‌نامه
مدارک تحصیلی قبلی به همراه ریزنمرات
ارائه مدرک زبان آیلتس یا تافل معتبر
ارائه رزومه تحصیلی قوی
پاسپورت معتبر فرد متقاضی
مدارک شناسایی
فیش مربوط به پرداخت هزینه درخواست پذیرش
در مقاطع تکمیلی ارائه مقالات پژوهشی و تحقیقاتی
ارائه نتایج شرکت در آزمون‌های SAT یا GRE در مقاطع تکمیلی

هزینه تحصیل در انگلیس

همانطور که گفتیم نوع ویزای تحصیلی انگلیس Tier 4 است. بر اساس این ویزا شهریه دانشگاه متناسب با مقطع تحصیلی از 11 هزار الی 25 هزار پوند می باشد. همچنین برای دریافت این ویزا نیاز به حداقل آیلتس ۵/۵ و تمکن مالی ۷/۲۰۰ الی ۹ هزار پوند میباشد. اپلای دانشگاه های انگلیس شرایط سنی ندارد ولی دریافت ویزای Tier 4 محدودیت سنی بین ۱۸ تا ۳۰ سال دارد.

دریافت ویزای تحصیلی انگلیس

برای دریافت ویزای تحصیلی انگلیس پس از آماده سازی مدارک و طی دوره های مربوطه نیاز به ترجمه مدارک و رزرو وقت سفارت برای ارائه مدارک می باشد.

انجام این پروسه توسط افراد متخصص انجام می شود. در واقع شما برای مهاجرت و دریافت ویزا و اپلای دانشگاه انگلیس نیاز به مشاوران و متخصصانی دارید که اولا راه و روش انجام کار را به شما نشان دهند دوما بتوانند با روابطی که دارند کارهای شما را قانونی و در زمان کمتری انجام دهند. موسسه رویال مهاجر متشکل از تیمی متخصص در زمینه مهاجرت آماده ارایه خدمات به شما می باشد. برای دریافت مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید.

دریافت مشاوره تلفنی رایگان و ارزیابی شرایط شما:

09120310523            021-28420175

مقالات مرتبط به انگلیس

تحصیل دکتری در انگلیس
تماس با کارشناسان رویال مهاجر