مهاجرت کاری

مهاجرت به خارج از کشور می تواند دارای دلایل مختلفی باشد. مهاجرت ممکن است به قصد زندگی بهتر، تحصیل و یا کار باشد. که افراد با توجه به قصد و تصمیم از کشور خود خارج شده تا در کشوری دیگر به شرایط مد نظرشان بپردازند.

ایران نیز یکی از کشور هایی است که همواره مهاجران زیادی را به دلایل مختلف از جمله به قصد تحصیل، کار، زندگی بهتر و غیره به خارج از کشور می فرستد. که برای این کار افراد به ویزای کاری احتیاج دارند.

ویزای کاری

ویزای کاری در واقع همان اجازه نامه ایست که برای صدور نیروی کار متخصص و دارای مهارت به خارج از کشور صادر می شود.

نکته ی مهم در زمینه ی اخذ ویزای کاری سن است، بازه ی سنی برای دریافت ویزا بین ۱۸ سال الی ۴۰ سال است، براین اساس افراد بالای سن ۴۰ سال، فاقد شرایط دریافت ویزای کاری برای تمامی کشور ها هستند. که گاهی ممکن است برای افرادی که زیر سن قانونی هستند نیز صادر شود.

شرایط مهاجرت کاری و همچنین شرایط و چگونگی دریافت ویزا، امروزه جزو پرتکرارترین و متداول ترین سوالات مربوط به مهاجرت ها است که در ادامه به توضیحات مفصل تری در رابطه با ویزای کاری می پردازیم.

مهاجرت کاری به هلند

همانطور که می‌دانید، اولین و مهم‌ترین مرحله برای مهاجرت، انتخاب کشور مقصد است. در میان تمامی کشورهایی که گزینه مناسبی برای مهاجرت تحصیلی یا شغلی هستند، کشور هلند جایگاه ویژه‌ای دارد.

مهاجرت کاری به ترکیه

تحصیل در ترکیه به دلیل داشتن سیستم آموزشی کارآمد و بین‌المللی، جذابیت بسیاری برای دانشجویان جهانی دارد. دانشگاه های ترکیه با 12 دانشگاه برتر در لیست QS World University Rankings در میان دیگر دانشگاه‌های معروف شناخته شده است.

مهاجرت کاری به انگلیس

انگلستان یکی از کشورهای پیشرفته در زمینه تحصیل و زندگی است. کشور انگلیس از بالاترین سطح کیفیت آموزشی و امکانات رفاهی به همراه دانشگاه های فوق‌العاده معتبر برخوردار است. از این رو هیچ جای تعجبی ندارد که انگلستان همواره در بین ۳ کشور برتر جهان در زمینه جذب دانشجویان بین‌المللی قرار داشته باشد.

مهاجرت کاری به کانادا

کانادا به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته و توسعه یافته دنیا بستر‌های مناسبی برای تحصیل دانشجویان خارجی فراهم کرده است به طوری که در سال‌های اخیر مهاجرت تحصیلی به کانادا یکی از روش‌های اصلی مهاجرت به این کشور شده است.

مهاجرت کاری به ایتالیا

کشور ایتالیا پس از کشورهای استرالیا و کانادا رتبه سوم را در زمینه پذیرش آسان دانشجویان دارد. امکان تحصیل رایگان در ایتالیا با دریافت برخی از بورسیه‌های تحصیلی ایتالیا امکان‌پذیر است. یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین این بورسیه‌ها، بورسیه DSU یا بورسیه استانی ایتالیا است.

مهاجرت کاری به مجارستان

تحصیل در مجارستان، تحصیل در قلب اروپا است. متقاضیان تحصیل در اروپا با اخذ ویزای تحصیلی مجارستان که همان ویزای شینگن است می‌توانند آزادانه در سراسر کشورهای عضو شینگن سفر کنند.

مهاجرت کاری به فرانسه

اگر به دنبال راهی برای تحصیل ارزان‌ و حتی تحصیل رایگان هستید، کشور فرانسه بهترین مقصد است! اگر نداشتن مدرک زبان مانعی برای تحصیل در خارج شده، دیگر نگران نباشید، زیرا تحصیل در فرانسه بدون مدرک زبان امکان‌پذیر است.

مهاجرت کاری به آلمان

آلمان به دلیل فراهم کردن شرایط تحصیلی رایگان برای دانشجویان، به یکی از مهم‌ترین مقاصد مهاجرتی ایرانیانی که قصد ادامه تحصیل دارند تبدیل شده است. گرفتن اقامت و مهاجرت به این کشور پیشرفته اروپایی نسبتا آسان است چرا که این کشور ویزای تحصیلی را برای دانشجویان زودتر صادر می‌کند.
تماس با کارشناسان رویال مهاجر