دفتر مهاجرتی کانادا در تهران

دفتر مهاجرتی کانادا در تهران
دفتر مهاجرتی کانادا در تهران
دفتر مهاجرتی کانادا در تهران

دفتر مهاجرتی کانادا در تهران به دلیل قوانین سختگیرانه این کشور در امر مهاجرت سعی دارد تا بتواند راه های پیچیده و دشوار مهاجرت را برای متقاضیان مهاجرت به این کشور هموار کند.
در واقع روند مهاجرت به این کشور بسیار متغیر و پیچیده می باشد به صورتی که بسیاری از مهاجرین نمی توانند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. در چنین شرایطی مراجعه به دفتر مهاجرتی کانادا در تهران و دریافت مشاوره مهاجرتی بسیار کارآمد خواهد بود.

وظایف دفتر مهاجرتی کانادا در تهران

یک وکیل مهاجرتی با تجربه باید بهترین برنامه مهاجرتی را برای موفقیت پرونده های مهاجرتی انتخاب کند. قراردادی قانونی، واضح و معتبر داشته باشد. شرکت رویال مهاجر یکی از خبره ترین دفاتر مهاجرتی کانادا در تهران می باشد که طی سالها سابقه چندین پرونده موفق به کانادا را دارد.

انواع ویزای دائم کانادا

ویزای دائم کانادا از طریق تخصص شغلی
از طریق سرمایه گذاری
برنامه های مهاجرت استانی
برنامه تجربه کانادایی
برنامه تجربه کبکی(PEQ)
و از طریق اسپانسرشیپ خانوادگی.

انواع ویزای موقت کانادا

ویزای موقت کانادا از طریق تحصیل
ویزای موقت کانادا از طریق کار
ویزای موقت کانادا از طریق توریستی

ویزای استارت آپ کانادا

مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین راه دریافت اقامت دائم برای کلیه اعضای خانواده از طریق راه‌اندازی یک کسب و کار مفید در کشور کانادا می باشد‌. برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب نمایید:

IMP (ثبت شرکت در کانادا)

اگر صاحب شرکت هستید، اگر سابقه مدیریتی دارید و یا اگر توان اداره یک مجموعه را دارید هم اکنون اقدام کنید

سرمایه گذاری

اگر صاحب کسب و کاری هستید می‌توانید از طریق برنامه‌های سرمایه‌گذاری استانی افامت دائم بگیرید

خرید بیزنس

با خرید یک کسب و کار فعال و سودآور در کانادا و مدیریت آن، اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

اکسپرس انتری

در صورت داشتن شرایط لازم و کسب امتیار کافی، به صورت آنلاین درخواست اقامت دائم دهید.

دفتر مهاجرتی کانادا در تهران
دفتر مهاجرتی کانادا در تهران

مهاجرت تحصیلی به کانادا

تحصیل در کانادا با اخذ ویزای تحصیلی در تمامی مقاطع با شرایط زیر امکان پذیر است :

از یکی از دانشگاه‌ها یا کالج‌های معتبر کانادا دارای شماره DLI پذیرش گرفته شود.

از لحاظ مالی در شرایط خوبی باشید و بتوانید شهریه تحصیلی و هزینه زندگی حداقل یک سال را پرداخت کنید و به صورت تمکن مالی آن را به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهید؛

آفیسر اداره مهاجرت را قانع کنید که تحصیل در مقطع و رشته مورد نظر در کانادا مزایا و تاثیرات مثبت بسیاری در آینده شما دارد به طوری که در کشور خود نمی‌توانید به آن اهداف برسید؛

آفیسر اداره مهاجرت کانادا را قانع کنید که ماندن شما در کانادا موقت خواهد بود و پس از پایان تحصیل این کشور را ترک خواهید کرد.

سوء پیشینه نداشته باشید.

مهاجرت کاری به کانادا

برای مهاجرت کاری به کانادا می توانید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

  • برنامه کارگر متخصص فدرال ( کانادا بسیار نیازمند افراد متخصص و حرفه ای می باشد. اشخاص متخصص می توانند با استفاده از مهارت خود اقامت کاری دائم دریافت نمایند. اگر شخص ازطریق تخصص موفق به اخذ ویزای کانادا شود می تواند به همراه خانواده مهاجرت کند.شما به عنوان یک فرد متخصص چند گزینه انتخاب دارید مثلا اگر واجد شرایط اپلای در گروه نیروی متخصص فدرال باشید و یا اینکه اگر قصد اقامت در کبک را دارید می توانید از نیروی متخصص کبک استفاده کنید و یا استان خاصی را جهت اقامت در نظر گرفتید از برنامه متخصص استانی درخواست دهید .)
  • برنامه تجارت (شغل) حرفه ای فدرال ( مخصوص کسانی است که در حوزه کاری خاصی سابقه دارند و قصد اقامت در کبک را ندارند.)
  • کلاس تجربه کانادا
  • برنامه نیرو متخصص استانی ( هر استان و منطقه برای مهاجران خود برنامه ویژه نیروی متخصص خود را دارند . این برنامه منجر به اخذ گواهی انتخاب استانی می شود ، افرادی که این گواهی را دارند در زمان کوتاه تری نسبت به دیگران به کانادا مهاجرت می کنند)

مشکلات مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا لازم است قوانین را به خوبی مرور کرده تا دچار مشکل نشوید. رعایت نکردن برخی نکات میتواند دلایل ریجکتی ویزای شما شود. به طور مثال ترک کشور کانادا پس از اتمام ویزای موقت کاری، تحصیلی و توریستی الزامی است. در صورتی که ترک کشور را به تعویق بیندازید مجرم محسوب می شوید. در واقع می توان گفت دلایلی مانند :اعتماد نداشتن به بازگشت متقاضی به کشور خود ، مناسب نبودن تاریخچه سفری فرد متقاضی ، نامناسب بودن مدارک مالی و نداشتن توان پرداخت هزینه های اقامت در کانادا از دلایل اصلی ریجکتی ویزای کانادا می باشد.

البته شما می توانيد در دادگاه فدرال از طریق وکیل مهاجرتی خود نسبت به بررسی مجدد دلایل ریجکتی ویزای خود اعتراض کرده و شانس خود را بار دیگر امتحان کنید.

 

دریافت مشاوره تلفنی رایگان و ارزیابی شرایط شما:

09120310523            021-28420175

مهاجرت کاری به آلمان

 

تماس با کارشناسان رویال مهاجر