مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت
مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت
مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت، توسط موسسه مهاجرتی رویال مهاجر، با بکارگیری وکلای مهاجرتی مجرب انجام می‌شود. اين موسسه با سالها تجربه در زمینه امور مهاجرتی توانسته است پروژه‌های مهاجرتی مختلفی را با موفقیت به سرانجام رسانده. در واقع مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت بخش اصلی فعالیت رویال مهاجر می باشد.
توجه داشته باشید که مسیر مهاجرت و حتی دریافت اقامت مسیری پر پیچ و خم بوده و مدام در حال تغییر است. برای آنکه در این مسیر قدم بگذارید بی شک نیاز به یک مشاور و یا راهنما خواهید داشت. رویال مهاجر به عنوان مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت می تواند شما را در این مسیر راهنمایی کرده و تا انتهای راه همراه شما باشد.

بهترین موسسه مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

هر مرکز و موسسه مهاجرتی از نظر خود بهترین است و طبیعتا در این راستا می کوشد تا نظر مشتریان را به خود جلب کند. البته تنها به تعریف هایی که از خود دارند نمی توان بسنده کرد. اما شما می توانید با بررسی یک سری ویژگی ها، موسسه مهاجرتی مورد نظر خود را محک بزنید. در واقع موسسه ای که ادعا دارد مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت است باید شرایط زیر را داشته باشد:

  • بیشترین سابقه اخذ ویزا و اقامت را در بین گزینه های موجود دارا باشد‌.
  • قادر به ارائه خدمات تخصصی مهاجرتی باشد و در این زمینه تجربه کافی را داشته باشد.
  • دارای وکلای خارج از کشور باشد و یا حداقل با وکلای محلی در ارتباط باشد. تا بتواند پس از خروج از کشور نیز از شما پشتیبانی ‌کند.
  • تمامی مجوزهای قانونی در زمینه موسسه مهاجرتی را دارا باشد.

بسیاری از موارد گفته شده را شما می توانید از طریق نمونه کارهای یک موسسه مشاهده نمایید. حتی می توانید با افرادی که قبلا از طریق موسسه مهاجرتی مربوطه موفق به مهاجرت و یا دریافت اقامت شدند ارتباط داشته و روند کار موسسه را مستند مشاهده نمایید.

مشاوره مهاجرت

مشاوره مهاجرت اولین اقدام برای انتخاب راه و روش مهاجرت و دریافت اطلاعات در این زمینه می باشد. بسیاری از افراد تصمیم به مهاجرت دارند اما هدف مشخصی ندارند، و یا حتی در زمینه های مهاجرت کاری یا مهاجرت تحصیلی سردرگم بوده و نیاز به راهنمایی دارند.

به طور مثال برای مهاجرت تحصیلی، هر کشور سیستم آموزشی خاص خود را داشته و به همین دلیل قواعد خاص خود را دارند.شرایط اخذ ویزای تحصیلی در کشورهای مختلف، متفاوت است. شرایط شما در جلسات مشاوره مهاجرت بررسی می شود و به نسبت شرایط و توانمندی هایی که دارید به شما راهکار مهاجرت تحصیلی ارائه می شود.

همچنین در صورتی که تمایل به مهاجرت کاری دارید، در جلسات مشاوره مهاجرت بسته به شرایط شما کشور مقصد با شرایط دریافت ویزا پیشنهاد مي شود. در این مورد مشاور مهاجرتی تمام تلاش خود را می کند تا بتواند مقصد و روشی را برای مهاجرت به شما ارائه دهد که بتوانید در آن زندگی و کار کنید و امکان دریافت اقامت دائم را نیز داشته باشید.

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت

مشاوره رایگان مهاجرت

شاید به گوش شما مشاوره رایگان مهاجرت، خورده باشد. و حتی قصد دریافت مشاوره رایگان مهاجرت را داشته باشید. برخی از موسسات نوپا برای جذب مشتری از این واژه استفاده می کنند. البته مشاوره رایگان مهاجرت در شرایط ومواقعی خاص امکان پذیر است.

به طور مثال برخی موسسات کارشناسان پاسخگویی به سوالات مشتری به صورت تلفنی یا آنلاین دارند. اما اینکه بگوییم مشاوره مهاجرت کاملا رایگان می باشد امری بیهوده است. چرا که صرف وقت و در اختیار گذاشتن تخصص هزینه در پی خواهد داشت‌. و همچنین اگر هم باشد شما در مدت زمان صحبت و… بسیار محدود خواهید بود.

سایت مشاوره مهاجرت

روش های مهاجرتی مختلفی وجود دارد. اما در موسسات مهاجرتی رویال کار کاملا توسط موسسه انجام می شود و دیگر نیازی نیست تا شما برای انجام امور اقدام نمایید.

در این موسسه به نیابت از متقاضی برای اموری چون تشکیل پرونده در اداره مهاجرت، ارسال درخواست پذیرش تحصیلی برای دانشگاه مورد نظر، تعیین محل سکونت پس از مهاجرت، یافتن کارفرمای خارجی، ثبت نام در دوره های آوسبیلدونگ و زبان و..‌ نیازی به حضور متقاضی نیست و تنها با پرداخت هزینه ای مشخص بر اساس نوع مهاجرت، وکلا و کارمندان این موسسه به انجام امور مهاجرتی شما می پردازند.

روش های مهاجرت

می توان گفت بسیاری از امور مهاجرتی را بدون داشتن راهنما نمی توان انجام داد. از طرفی موسسات مهاجرتی ارتباطاتی که به دلایلی چون تجربه کاری، داشتن روابط بین المللی و مجوزهای قانونی دارند بسیاری از امور را در زمان کمتر و با کیفیت بهتر از خود شما انجام می دهند. اموری مانند اخذ پذیرش و یا حتی اجاره محل زندگی در کشور مقصد.
از طرفی این موسسات به شما مشاوره تخصصی مهاجرت در زمینه کسب اقامت دائم می‌دهند که بتوانید پس از ورود به کشور مقصد اقامت دائم دریافت نمایید.

روش های اخذ اقامت دائم

روش های اخذ اقامت دائم
روش های اخذ اقامت دائم

اقامت دائم در پی اقامت موقت امکان پذیر است. ابتدا باید با اهدافی چون تحصیل، کار، ازدواج، خانواده، سرمایه گذاری و… وارد کشور مقصد شوید، و بتوانید چند سال متوالی( بسته به کشور قصد، نوع ویزا و قوانین شهروندی متفاوت است) اقامت موقت خود را تمدید نمایید. پس از آن در صورتی که شهروند مناسبی شناخته شدید می توانید به جای تمدید ویزا ی موقت، درخواست اقامت دائم دهید.

گفتنی است تمامی روش های مهاجرتی بجز مهاجرت تحصیلی، مستقیما منجر به اقامت دائم می شوند. البته در مورد مهاجرت تحصیلی نیز شما می توانید در زمان تحصیل ویزای تحصیلی خود را تغییر داده و از طریق آن به اقامت دائم برسید. در صورت یافتن شغل، ازدواج، سرمایه گذاری و خرید ملک شما قادر به دريافت اقامت دائم خواهید بود.

کشورهای مقصد مهاجرتی

شاید شما در رویای خود برای مهاجرت و ادامه زندگی کشوری خاص مد نظرتان باشد اما در واقعیت چنین نیست که بتوانید به آن کشور به راحتی مهاجرت کنید و یا حتی بتوانید پس از مهاجرت اقدام به دریافت اقامت دائم کنید.
موسسات مهاجرتی با ارائه مشاوره تخصصی مهاجرت سعی می کنند بهترین کشور را برای اخذ ویزا به شما پیشنهاد دهند. در حال حاضر در سال 2024 بهترین کشورهای مقصد مهاجرتی کشورهایی چون : سوئیس، اسپانیا، سنگاپور، فنلاند، کانادا، نیوزلند، استرالیا و ویتنام تشخیص داده شده است.

باید خاطر نشان کرد بسته به شرایط شما و هدف مهاجرتی که دارید یک یا چند تا از این کشورها برای شما مناسب خواهد بود. حتی اگر تمایل به اخذ اقامت دائم دارید باید با موسسه مهاجرتی در میان بگذارید تا بهترین کشور را به شما پیشنهاد دهد.

کشورهای مقصد برای تحصیل

مهاجرت تحصیلی، یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت است. چرا که هزینه کمی داشته و در کوتاه ترین زمان می توان اقدام کرد. برای مهاجرت تحصیلی، اطلاع از مزایای تحصیلی و شرایط پذیرش تحصیلی، شرایط زندگی دانشجویی، برآورد هزینه های تحصیل و هزینه های جاری، امکان کار دانشجوی، امکان اقامت پس از تحصیل لازم و ضروری است.

نگران نباشید موسسات مهاجرتی این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند و بر اساس شرایط شما کشور مقصد مهاجرت تحصیلی را پیشنهاد می دهند.

در حال حاضر 10 کشور برتر برای مهاجرت تحصیلی که به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت در سال 2023 شناخته شدند کشورهای :سوئیس، آلمان، کانادا، آمریکا، سوئد، ژاپن، استرالیا، انگلیس، فرانس، دانمارک می باشند.

این کشورها مقاصد بسیار مطلوبی برای مهاجرت تحصیلی هستند که از استاندارد و کیفیت بالای زندگی گرفته تا آزادی، رفاه اجتماعی، ثبات اقتصادی، بازار کار فعال، مزایا و خدمات دولتی و اجتماعی و… برخوردارند.

کشورهای مقصد برای کار

مهاجرت کاری اصولا با توجه به تخصص و رزومه انجام می شود. داستان متفاوت است. در برخی از کشورهای مقصد مهاجرت برای هر تخصصی شرایط کار و مهارت مهیاست.

اما برخی دیگر از کشورها در تخصص های خاصی مهاجر میپذیرد. از طرفی هر کشوری مناسب زندگی کردن نیست. گزینه هایی چون داشتن امنیت شغلی، سطح درآمد مناسب، سهولت در دریافت ویزا، تعادل میان کار و زندگی، نرخ بیکاری پایین،رضایت از زندگی، نسبت هزینه ملک به درآمد می تواند شما را در انتخاب کشور مقصد کمک کند.

براین اساس کشورهایی از جمله : کانادا، آلمان، دانمارک، استرالیا، سوئیس، امارات، انگلیس، آمریکا، ژاپن، قطر مناسب برای انتخاب بهترین کشور مقصد مهاجرت کاری می باشند.البته کشورهای دیگری مانند کره جنوبی، سنگاپور، فرانسه و ایتالیا نیز برای مهاجرت کاری مناسب می باشند. اما کشورهای گفته شده کشورهای ایده آل هستند.

با این حال قبل از تصمیم‌گیری ابتدا شرایط دریافت ویزای کار و اقامت در کشور را بررسی کرده و با افرادی که در این خصوص تجربه دارند مشورت کنید، برای دریافت مشاوره بهتر لازم است شرایط و توانمندی های خود را به طور کامل شرح دهید تا بر اساس شرایطی که دارید مشاوره درست دریافت کرده و بتوانید انتخاب بهتری برای کشور مقصد مهاجرت کاری داشته باشید.

ما در رویال مهاجر آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه امور مهاجرتی و اخذ انواع ویزای مهاجرتی هستیم.

مشاوره رایگان تلفنی و ارزیابی شرایط شما:

09120310523        021-28420175

تماس با کارشناسان رویال مهاجر