دفتر مهاجرتی ترکیه در تهران

دفتر مهاجرتی ترکیه در تهران
دفتر مهاجرتی ترکیه در تهران
دفتر مهاجرتی ترکیه در تهران

دفتر مهاجرتی ترکیه در تهران یکی از پر رفت و آمد ترین دفاتر مهاجرتی می باشد. ترکیه در همسایگی ایران می باشد که فرهنگی مشابه ایران دارد‌ از طرفی طبیعت بکر و امکانات پیشرفته، این کشور را، به کشوری ایده آل برای زندگی تبدیل کرده است. دفتر مهاجرتی ترکی در تهران شما را در اخذ ویزای ترکیه و دریافت اقامت یاری خواهد کرد.

وجود مراکز آموزشی بین المللی، فرصت های شغلی مناسب و امکان پیشرفت سریع تر، مزایای مقصد مهاجرتی است که ترکیه نیز این مزایا را دارا می باشد. از این رو با توجه به بودجه مالی شما، خصوصیات اخلاقی و حتی تمایلات فردیتان دفتر مهاجرتی ترکیه در تهران این کشور را به شما برای مهاجرت پیشنهاد می دهد.

ویژگی های دفتر مهاجرتی ترکیه در تهران

  • مشاوره ای صادقانه در مورد روش ها و قوانین مهاجرت
  • مزایا و معایب مهاجرت شما را کاملا بیان کند
  • مراحل و اجرا نمودن کارهای مهاجرت شما به صورت تماما قانونی انجام شود
  • قراردادی واضح و روشن با شما بسته شود.
  • هزینه ای مازاد قرارداد دریافت ننمایند.
  • همیشه در دسترس باشند و در مواقع بحرانی شرایط را بهبود بخشند.

شرایط مهاجرت به ترکیه

روشهای مختلفی برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد از جمله: مهاجرت به ترکیه از طریق کار، مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیلی، مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک و.‌‌.. هرکدام از این روش های مهاجرتی دارای شرایط خاص مالی و فردی است که افراد مختلفی می توانند برای مهاجرت آن را انتخاب کنند.

مهاجرت تحصیلی به ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل یک نوع مهاجرت و یا اقامت موقت است که به شخص اجازه می دهد تا پایان دوره تحصیلی در ترکیه اقامت داشته باشد. ویزای تحصیلی ترکیه مانند هر کشور دیگری تنها در صورت ادامه تحصیل قابل تمدید است.

با این حال پس از اتمام تحصیل یک فرصت ۶ ماهه به شخص داده می شود تا با مدرک تحصیلی که دریافت کرده است بتواند در ترکیه شعلی مناسب دریافت نماید. در صورت یافتن شغل و استخدام در شرایط مناسب شخص می تواند ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل نموده و پس از چند سال اقامت دائم این کشور را دریافت نماید.

برای دریافت اقامت تحصیلی ترکیه، دریافت پذیرش از دانشگاه‌های این کشور ضروری است.تحصیل در ترکیه به زبان ترکی و زبان انگلیسی امکان پذیر است.
در صورتی که متقاضیان قصد تحصیل به زبان ترکی داشته باشند، لازم است که در آزمون YOS شرکت کرده و امتیاز لازم را کسب کنند.
متقاضیانی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی در ترکیه داشته باشند نیز لازم است در آزمون SAT شرکت کرده و نمرات قبولی دریافت کنند.

از مزایای تحصیل در ترکیه می توان به انواع بورس‌ها و کمک‌هزینه‌های تحصیلی اشاره نمود. البته برای دریافت کمک هزینه های تحصیلی آنها نمرات و سابقه تحصیلی بسیار خوب شرط می باشد. از طرفی متقاضی باید تسلط کامل به زبان ترکی داشته باشد.

به طور کلی وجود دانشگاه های بین المللی در رشته های تحصیلی موفق مانند پزشکی، انواع رشته های مدیریت و مهندسی، این کشور را به مقصدی برای تحصیل آسان تبدیل نموده است.

دفتر مهاجرتی ترکیه در تهران
دفتر مهاجرتی ترکیه در تهران

مهاجرت کاری به ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق کار زیاد طرفدار ندارد چرا که آمار بیکاری این کشور بسیار بالاست و یافتن فرصت شغلی کمی دشوار است. در مجموع برای دریافت اقامت کاری ترکیه، متقاضی ابتدا باید یک کارفرمای ترکیه ای پیدا کند و با او برای کار به توافق برسد. سپس از وزارت کار و رفاه اجتماعی این کشور مجوز کار دریافت کند.

این مجوز با ارائه مدارک از سوی کارفرما، از سوی وزارت کار به متقاضی ارائه می‌شود. اقامتی که از این طریق ارائه می‌شود اقامت موقت یک ساله است. با این وجود در صورت تمدید قرارداد متقاضی، این اقامت تمدید شده و می‌تواند به اقامت دائم تبدیل شود.

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری یک روش مهاجرت برد برد می باشد. در واقع این روش مهاجرتی ام برای شما سود آور است هم برای دولت ترکیه. جذب سرمایه خارجی و راه اندازی کسب و کارهای جدید همواره برای یک کشور سودآور بوده و ذخیره ارزی آن را بالا می برد.

از طرفی به علت نرخ بالای بیکاری این کشور در صدد راه اندازی کسب و کارهای جدید می باشد تا بتواند نرخ بیکاری را کاهش دهد. در حال حاضر چندین راه برای دریافت اقامت این کشور از طریق سرمایه‌گذاری وجود دارد که به شرح زیر است:

  • خرید ملک
  • سرمایه گذاری و خرید سهام شرکت های ترکیه ای
  • ارائه بیزینس پلن
  • ثبت شرکت

وکیل مهاجرت به ترکیه، با توجه به اطلاعاتی که از قوانین مهاجرت به روش ‌های مختلف دارد، می‌تواند برای پیش بردن پرونده، استراتژی مناسبی انتخاب کند.

آگاهی از روند اصولی کار، از بروز مشکل و تأخیر بی‌ دلیل جلوگیری کرده و در نتیجه باعث تسریع فرآیندهای مهاجرت خواهد شد. در صورت تمایل به اخذ اقامت ترکیه با ما در رویال مهاجر تماس حاصل نمایید.

مشاوره رایگان تلفنی و ارزیابی شرایط شما:

09120310523        021-28420175

تماس با کارشناسان رویال مهاجر